Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

VÝKUP NEMOVITOSTI ZA HOTOVÉ

V případě, že potřebujete rychle a efektivně řešit svoji tíživou finanční situaci a vlastníte nemovitost je výkup ideálním řešením. Čím dříve svůj problém začnete řešit tím lépe a výhodněji můžete nemovitost prodat.

Otázka č. 1: JAKÉ NEMOVITOSTI VYKUPUJEME?

Otázka č. 2: PRO KOHO JE VÝKUP NEMOVITOSTÍ URČEN?

Pro klienty, kteří z nějakého důvodu na prodej nemovitosti spěchají a nemají čas nemovitost sami nebo přes realitní kancelář nemovitost prodávat. Nejčastějším důvodem jsou exekuce, neschopnost splácet hypotéky, zvyšující se dluhy, půjčky - nejčastěji nebankovní, zástavy nebo výhodná koupě jiné nemovitosti apod.

Otázka č. 3: PROČ ZVOLIT PRÁVĚ VÝKUP NEMOVITOSTI?

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha dalších, může být výkup za hotové pro majitele výhodný. Naše společnost uhradí písemně garantovanou výkupní cenu, ale také vyřídí všechny nezbytné kroky spojené s prodejem nemovitosti. Je finančně mnohem výhodnější nemovitost i za nižší výkupní cenu prodat a zbavit se tak finančních závazků než s prodejem čekat a vystavovat se možné dražbě nemovitosti, se kterou jsou spojené další nemalé finanční náklady.

Otázka č. 4: JAKÁ BUDE VÝKUPNÍ CENA NEMOVITOSTI?

Výkupní cena nemovitosti se obvykle pohybuje v rozmezí 50-80% tržní hodnoty nemovitosti. Přesnou a závaznou výkupní cenu Vám stanoví a písemně garantuje náš specialista, který si nemovitost fyzicky prohlédne a seznámení se s právním stavem nemovitosti.

Otázka č. 5: KDY JE MOŽNÉ NEMOVITOST VYKOUPIT?

Nemovitost je možné vykoupit za předpokladu, že nemovitost je stále v majetku prodávajícího. Exekuce, zástavy, břemena nebo jiné právní vady nejsou překážkou pro výkup. Všechny důležité podklady, vypracování smluv, vyřizování na úřadech a náklady s tím spojené zajistíme sami.

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci